
2003-6641
Bloc de terminal d’instal·lació a diversos nivells; amb ranures de funcionament
Descripció
Bloc de terminal d’instal·lació a diversos nivells; amb ranures de funcionament; 2,5 mm²; amb pivotar el ganivet desconnecta; NTI/L/PE; Push - a Cage Clamp®; 2,50 mm²; grisa
Bloc de terminal d’instal·lació multinivell, sèrie 2003, push - a Cage Clamp®
Connectar conductors és ràpid i fàcil amb aquest bloc de terminal d’instal·lació multinivell (número d’element 2003 - 6641). Els conductors només es poden connectar a aquest bloc de terminal d’instal·lació multinivell si la seva longitud de tira és d’entre 10 mm i 12 mm. Aquest producte presenta terminals de conductor i utilitza Push - a Cage Clamp®. La nostra Push - a Cage Clamp® és una solució de connexió gratuïta universal, de manteniment - per a tots els tipus de conductor, oferint un avantatge clau: permet la inserció directa de conductors sòlids i fi- amb ferrules sense necessitat d'eines. No es requereix cap preparació; Per exemple, no és necessari el fet de retallar la ferrule del conductor. Aquest bloc de terminal d’instal·lació multinivell és adequat per a seccions transversals de conductor que van des de 0,25 mm² fins a 4 mm². Té tres nivells. Podeu connectar tres potencials mitjançant els cinc punts de subjecció. La carcassa grisa està feta de poliamida (PA66) per aïllar -se. Aquests blocs de terminals de muntatge ferroviari d'instal·lació es munten mitjançant rails DIN-35.
Dades de connexió
| Unitats de subjecció | 5 |
| Nombre total de potencials | 3 |
| Nombre de nivells | 3 |
Connexió 1
| Tecnologia de connexió | Push - a la pinça de la gàbia® |
| Tipus d’actuació | Eina de funcionament |
| Materials del conductor connectables | Coure |
| Creu nominal - | 2,5 mm² |
| Conductor sòlid | 0,25 ... 4 mm² / 22 ... 12 AWG |
| Conductor sòlid; push - en terminació | 0,75 ... 4 mm² / 18 ... 12 AWG |
| Fine - Conductor Stranded | 0,25 ... 4 mm² / 22 ... 12 AWG |
| Fine - conductor de cadena; amb ferrule aïllat | 0,25 ... 2,5 mm² / 22 ... 14 AWG |
| Fine - conductor de cadena; amb ferrule; push - en terminació | 1 ... 2,5 mm² / 18 ... 14 AWG |
| NOTA (Secció Conductor Cross -) | Segons la característica del conductor, també es pot inserir un conductor amb una creu més petita - mitjançant Push - en terminació. |
| Longitud de la tira | 10 ... 12 mm / 0,39 ... 0,47 polzades |
| Direcció de cablejat | Front - cablejat d'entrada |
Dades físiques
| Amplada | 5,2 mm / 0,205 polzades |
| Altura | 110 mm / 4.331 polzades |
| Profunditat de la part superior - vora de DIN - ferrocarril | 45,2 mm / 1,78 polzades |
Dades mecàniques
| Marcatge potencial | NTI/L/PE |
| Tipus de muntatge | Ferrocarril DIN-35 |
| Nivell de marcatge | Marcatge de centre/lateral |
Dades de material
| Nota (dades de material) | Podeu trobar informació sobre les especificacions del material aquí |
| Color | grisa |
| Grup material | I |
| Material d’aïllament (habitatge principal) | Poliamida (PA66) |
| Classe de inflamabilitat per ul94 | V0 |
| Càrrega de foc | 0,316MJ |
| Pes | 20,5g |
Requisits mediambientals
| Temperatura de processament | -35 ... +85 grau |
| Temperatura de funcionament contínua | -60 ... +105 grau |
Dades comercials
| Grup de productes | 22 (topjob s) |
| PU (spu) | 50 PCS |
| Tipus d'embalatge | caixa |
| País d'origen | Cn |
| Gtin | 4050821322030 |
| Número de tarifa duanera | 85369010000 |
Classificació del producte
| UNSPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-25 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-25 |
| Etim 9.0 | EC001329 |
| Etim 8.0 | EC001329 |
| ECCN | Sense classificació dels Estats Units |
Compliment del producte ambiental
| Estat de compliment de ROHS | Complint, sense exempció |
Etiquetes populars: 2003-6641, Xina 2003-6641 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







