
Descripció
1 connector de conductors; Cage Clamp®; 2,5 mm²; Espai entre 5 mm; 6 pols; collet de subjecció; grisa
Capçalera de pin de la sèrie 231 amb eina de funcionament
L’encapçalament PIN amb el número d’article 231 - 606/019 - 000 ofereix una instal·lació elèctrica neta i ordenada. Els nostres connectors PCB us ofereixen la major flexibilitat possible per a diferents tipus de muntatge. Aquesta capçalera de PIN requereix una longitud de 8 a 9 mm per a la connexió del conductor. Aquest producte es basa en la tecnologia CAGE CLAMP®. La connexió Universal de Cage Clamp® de Cage Clamp® provada i de manteniment - permet la connexió de tots els tipus de conductor amb una pinça de gàbia. No és necessari un pretractament dels conductors, com ara eliminar les fèrules de l'extrem de filferro. Les dimensions (amplada x alçada x de profunditat) són (44,8 x 14,3 x 27,5) mm. Segons el tipus de conductor, l’encapçalament del pins és adequada per a seccions transversals del conductor de 0,08 mm² a 2,5 mm². La superfície de contacte és estany. Aquesta capçalera/connector de PIN funciona mitjançant una eina de funcionament. El MCS-"Multi Connection System" de Wago inclou un total de 7 famílies amb llançaments de 2,5 mm a 10,16 mm i ofereix una àmplia gamma d'aplicacions possibles amb una secció transversal de conductor de 0,08 a 25 mm2.
Dades de connexió
| Unitats de subjecció | 6 |
| Nombre total de potencials | 6 |
| Nombre de tipus de connexió | 1 |
| Nombre de nivells | 1 |
Connexió 1
| Tecnologia de connexió | Cabina de gàbia® |
| Tipus d’actuació | Eina de funcionament |
| Direcció d'actuació 1 | Funcionament paral·lel a l’entrada del conductor |
| Direcció de l'actuació 2 | Operació perpendicular a l'entrada del conductor |
| Conductor sòlid | 0,08 ... 2,5 mm² / 28 ... 12 AWG |
| Fine - Conductor Stranded | 0,08 ... 2,5 mm² / 28 ... 12 AWG |
| Fine - conductor de cadena; amb ferrule aïllat | 0,25 ... 1,5 mm² |
| Fine - conductor de cadena; amb ferrule no aïllat | 0,25 ... 2,5 mm² |
| Longitud de la tira | 8 ... 9 mm / 0,31 ... 0,35 polzades |
| Número de pol | 6 |
| Direcció d’entrada del conductor cap a la direcció d’aparellament | 0 grau |
Dades físiques
| Espai entre pins | 5 mm / 0,197 polzades |
| Amplada | 44,8 mm / 1.764 polzades |
| Altura | 14,3 mm / 0,563 polzades |
| Profunditat | 27,5 mm / 1.083 polzades |
Dades mecàniques
| Codificació variable | Sí |
| Tipus de muntatge | Brida de muntatge |
| Tipus de muntatge | Feed - a través del muntatge Muntatge del panell |
| Protecció de rotació anti - | Sí |
Plug - en connexió
| Tipus de contacte (connector pluggable) | Connector/connector masculí |
| Connector (tipus de connexió) | per a conductor |
| Protecció que no es troba | No |
| Connectant sense pèrdua d'espai de pins | No |
| Bloqueig del plug - en connexió | res |
Dades de material
| Nota (dades de material) | Podeu trobar informació sobre les especificacions del material aquí |
| Color | grisa |
| Grup material | I |
| Material d’aïllament (habitatge principal) | Poliamida (PA66) |
| Classe de inflamabilitat per ul94 | V0 |
| Material de molla de subjecció | Chrome - acer de molla de níquel (crni) |
| Material de contacte | Coure electrolític (eCu) |
| Contacte Plate | Llauna |
| Càrrega de foc | 0,277MJ |
| Pes | 10g |
Requisits mediambientals
| Limitat Range de temperatura | -60 ... +100 grau |
| Temperatura de processament | -35 ... +60 grau |
Prova ambiental (condicions ambientals)
| Especificació de proves Aplicacions ferroviàries - Equips de rodatge - Equips electrònics | DIN EN 50155 (VDE 0115-200): 2022-06 |
| Procediment de prova Aplicacions ferroviàries - Equips de borsa rodant - proves de xoc i vibracions | DIN EN 61373 (VDE 0115-0106): 2011-04 |
| Ubicació de l'espectre/instal·lació | Prova de vida del servei, categoria 1, classe A/B |
| Prova de funció amb soroll - com la vibració | La prova aprovada segons la secció 8 de la norma |
| Frecuència | f1 = 5 Hz a f2 = 150 Hz |
| Acceleració | 0,101g (nivell de prova més alt utilitzat per a tots els eixos) |
| Durada de la prova per eix | 10 min. |
| Instruccions de prova | X, y i z eixos |
| Supervisió de falles/interrupcions de contacte | Aprovada |
| Mesura de la caiguda de tensió abans i després de cada eix | Aprovada |
| Prova de vida de servei simulada mitjançant nivells augmentats de soroll - com la vibració | La prova aprovada segons la secció 9 de la norma |
| Frecuència | f1 = 5 Hz a f2 = 150 Hz |
| Acceleració | 0,572g (nivell de prova més alt utilitzat per a tots els eixos) |
| Durada de la prova per eix | 5 h |
| Instruccions de prova | X, y i z eixos |
| Àmbit de prova ampliat: monitorització de falles/interrupcions de contacte | Aprovada |
| Àmbit de prova estès: mesura de la caiguda de tensió abans i després de cada eix | Aprovada |
| Prova de xoc | La prova aprovada segons la secció 10 de la norma |
| Forma de xoc | Mig sine |
| Acceleració | 5G (nivell de prova més alt utilitzat per a tots els eixos) |
| Durada de xoc | 30 ms |
| Nombre de xocs per eix | 3 pos. i 3 neg. |
| Instruccions de prova | X, y i z eixos |
| Àmbit de prova ampliat: monitorització de falles/interrupcions de contacte | Aprovada |
| Àmbit de prova estès: mesura de la caiguda de tensió abans i després de cada eix | Aprovada |
| Estrès de vibració i xoc per a equips de borsa rodant | Aprovada |
Dades comercials
| Grup de productes | 3 (Sistema Multi Conn.) |
| PU (spu) | 50 PCS |
| Tipus d'embalatge | caixa |
| País d'origen | De |
| Gtin | 4044918257459 |
| Número de tarifa duanera | 85366930000 |
Classificació del producte
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-03-09 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-03-09 |
| Etim 9.0 | EC002638 |
| Etim 8.0 | EC002638 |
| ECCN | Sense classificació dels Estats Units |
Compliment del producte ambiental
| Estat de compliment de ROHS | Complint, sense exempció |
Etiquetes populars: 231-606/019-000, Xina 231-606/019-000 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







