
Descripció
Bloc de terminal PCB; pressa - botó; 1,5 mm²; Espai entre 3,5 mm; 8 - pol; Push-In Cage Clamp®; blanc
Bloc de terminal PCB de la sèrie 250 amb Push - a Cage Clamp®
El bloc de terminal PCB amb el número d'element 250 - 208/000 - 050 Activa una connexió ràpida i fiable. Baseu -vos en la fiabilitat provada a l’hora de dissenyar el vostre dispositiu: els blocs de terminals de PCB ofereixen una àmplia gamma de possibilitats d’aplicació. Es requereixen longituds de 8,5 a 9,5 mm per a la connexió del conductor amb aquest bloc de terminal PCB. Aquest producte inclou push - en la tecnologia CAGE CLAMP®. Push - En la tecnologia de connexió CAGE CLAMP® permet la connexió perfecta de tots els tipus de conductor. El benefici afegit de l’aparellament directe permet la connexió de conductors amb una resistència suficient per a Kink, així com els conductors encallats - amb fèrules sense eines. Les dimensions són (29,5 x 16,7 x 12) mm d'amplada x d'alçada x de profunditat. Aquest bloc de terminal PCB és adequat per a seccions transversals del conductor de 0,2 mm² a 1,5 mm², depenent del tipus de conductor. La llauna s’utilitzava per a la superfície dels contactes. Aquest terminal de PCB és accionat per un botó impuls. El terminal PCB es soldera amb THT. El conductor s’insereix en un angle de 45 graus a la superfície.
Valoracions per IEC/EN
| Classificacions per | IEC/EN 60664-1 |
| Tensió nominal (III/3) | 250V |
| La tensió d’impulsió nominal (III / 3) | 4kV |
| Tensió nominal (III/2) | 320V |
| La tensió d’impulsió nominal (III/2) | 4kV |
| Tensió nominal (II/2) | 630V |
| La tensió d’impulsió nominal (II/2) | 4kV |
| Corrent nominal | 8A |
| Llegenda (valoracions) | (Iii / 2) ≙ Grau de sobretensió de la categoria III / contaminació 2 |
Valoracions per UL
| Aprovacions per | UL 1059 |
| Tensió nominal UL (Grup B) | 300V |
| Corrent nominal UL (Utilitzeu el grup B) | 8A |
| Tensió nominal UL (Utilitzeu el grup D) | 300V |
| Corrent nominal UL (Utilitzeu el grup D) | 5A |
Classificacions per CSA
| Aprovacions per | CSA |
| Tensió nominal CSA (Grup B) | 300V |
| CSA actual nominal (Grup B) | 10A |
| Tensió nominal CSA (Grup D) | 300V |
| CSA actual nominal (Grup D) | 10A |
Dades de connexió
| Unitats de subjecció | 8 |
| Nombre total de potencials | 8 |
| Nombre de tipus de connexió | 1 |
| Nombre de nivells | 1 |
Connexió 1
| Tecnologia de connexió | Push - a la pinça de la gàbia® |
| Tipus d’actuació | Pressa - |
| Conductor sòlid | 0,2 ... 1,5 mm² / 24 ... 16 AWG |
| Fine - Conductor Stranded | 0,2 ... 1,5 mm² / 24 ... 16 AWG |
| Fine - conductor de cadena; amb ferrule aïllat | 0,25 ... 1 mm² |
| Fine - conductor de cadena; amb ferrule no aïllat | 0,25 ... 1 mm² |
| Longitud de la tira | 8,5 ... 9,5 mm / 0,33 ... 0,37 polzades |
| Direcció de connexió del conductor a PCB | 45 graus |
| Número de pol | 8 |
Dades físiques
| Espai entre pins | 3,5 mm / 0,138 polzades |
| Amplada | 29,5 mm / 1.161 polzades |
| Altura | 16,7 mm / 0,657 polzades |
| Alçada des de la superfície | 13,1 mm / 0,516 polzades |
| Profunditat | 12 mm / 0,472 polzades |
| Longitud del passador de soldadura | 3,4mm |
| Dimensions del passador de soldadura | 0,4 x 0,75 mm |
| Diàmetre forat del forat amb tolerància | 1.1 (+0.1)mm |
Contacte de PCB
| Contacte de PCB | Tht |
| Arranjament de passos de soldadura | sobre tota la tira del terminal (esglaonada) |
| Nombre de pins de soldadura per potencial | 1 |
Dades de material
| Nota (dades de material) | Podeu trobar informació sobre les especificacions del material aquí |
| Color | blanc |
| Grup material | I |
| Material d’aïllament (habitatge principal) | Poliamida (PA66) |
| Classe de inflamabilitat per ul94 | V0 |
| Material de molla de subjecció | Aliatge de coure |
| Contacte Plate | Llauna |
| Càrrega de foc | 0,086MJ |
| Pes | 4g |
Requisits mediambientals
| Limitat de temperatura Range | -60 ... +105 grau |
Dades comercials
| PU (spu) | 160 (40) PCS |
| Tipus d'embalatge | Caixa |
| País d'origen | Ch |
| Gtin | 4066966738124 |
| Número de tarifa duanera | 85369010000 |
Classificació del producte
| Etim 9.0 | EC002643 |
| ECCN | Sense classificació dels Estats Units |
Compliment del producte ambiental
| Estat de compliment de ROHS | Complint, sense exempció |
Etiquetes populars: 250-208/000-050, Xina 250-208/000-050 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







