
Descripció
Connector d’alimentació; sense push - botons; amb Snap - en els peus de muntatge; sense contacte amb terra; 5 pols; blanc
Field - Bloc de terminal de cablejat, Sèrie 272, Push Wire®
Aquest camp - Bloc de terminal de cablejat (número d'element 272 - 122) racionalitza les connexions de filferro, fent -les ràpides i fàcils. Assegureu-vos que les longituds de la tira estiguin entre 8 mm i 9 mm quan connecteu conductors a aquest bloc de terminal de cablejat de camp. Aquest producte presenta un terminal de conductor i utilitza Push Wire®. La nostra connexió Push Wire® és el mètode ràpid i senzill per connectar conductors sòlids. Dimensions: 25 x 28,5 x 30 mm (amplada x alçada x de profunditat). Cinc potencials poden connectar cinc pals mitjançant els vint punts de subjecció La carcassa blanca està feta de poliamida (PA66) per aïllar -se.
Dades de connexió
| Unitats de subjecció | 20 |
| Nombre total de potencials | 5 |
| Nombre de tipus de connexió | 1 |
Connexió 1
| Tecnologia de connexió | Push Wire® |
| Longitud de la tira | 8 ... 9 mm / 0,31 ... 0,35 polzades |
| Número de pol | 5 |
Dades físiques
| Amplada | 25 mm / 0,984 polzades |
| Altura | 28,5 mm / 1.122 polzades |
| Profunditat | 30 mm / 1,18 polzades |
Dades de material
| Nota (dades de material) | Podeu trobar informació sobre les especificacions del material aquí |
| Color | blanc |
| Grup material | I |
| Material d’aïllament (habitatge principal) | Poliamida (PA66) |
| Classe de inflamabilitat per ul94 | V2 |
| Càrrega de foc | 0,241MJ |
| Pes | 14,9g |
Dades comercials
| Grup de productes | 8 (Blocs de muntatge de xassís diversos) |
| PU (spu) | 500 ordinadors |
| Tipus d'embalatge | bossa |
| País d'origen | De |
| Gtin | 4044918396820 |
| Número de tarifa duanera | 85369010000 |
Classificació del producte
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-04 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-04 |
| Etim 9.0 | EC000446 |
| Etim 8.0 | EC000446 |
| ECCN | Sense classificació dels Estats Units |
Compliment del producte ambiental
| Estat de compliment de ROHS | Complint, sense exempció |
Etiquetes populars: 272-122, Xina 272-122 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







