
CXB1507-0000-000N0HH450G
Leds blancs blancs 5000 k 80-cri, xlamp cxb1507-36v
Descripció
La matriu LED XLAMP® CXB1507 és un membre de la segona generació de la família CXA que proporciona fins a un 30% d’eficàcia més alta i fins a un 20% de lumens superiors a la primera generació a la mateixa LES. Les matrius LED CXA de segona generació de rendiment superior són compatibles amb la primera generació, proporcionant una caiguda - en l'actualització de rendiment als dissenys LED CXA existents per reduir el cicle de disseny de Luminaire i millorar el temps per comercialitzar. Disponible en papereres de color 2 -pass, 3 -passos i 5 passos EasyWhite® i papereres de color premium de 2 passos i en 3 passos, el LED CXB1507 proporciona una alta sortida de lumen i una alta eficàcia en un sol {{12} aplicacions. La Guia de Disseny LED de la família CX proporciona informació bàsica sobre els requisits per utilitzar la matriu LED CXB1507 amb èxit en dissenys luminaire.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Cree Led |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | Leds de panotxes blanques |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | COB - xip - a la placa - |
| Color d’il·luminació: | Blanc fresc |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 5000 K |
| Flux luminós/flux radiant: | 970 lm |
| Índex de renderització del color - cri: | 80 |
| Angle de visualització: | 115 º |
| Si - reenviar corrent: | 200 mA |
| Vf - Tensió endavant: | 36 V |
| Qualificació de potència: | 14 W |
| Longitud: | 15,85 mm |
| Amplada: | 15,85 mm |
| Alçada: | 1,7 mm |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 85 C |
| Color de la lent: | Tenyit |
| Dimensions de la lent: | 8,9 mm |
| Forma de la lent: | Rodó pla |
| Transparència de la lent: | Clar |
| Sèrie: | CXB1507 |
| Embalatge: | Safata |
| Marca: | Cree Led |
| Mida del LED: | 15,85 mm x 15,85 mm x 1,7 mm |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 100 |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | XLAMP |
| Tipus: | LEDs d’alta potència |
Etiquetes populars: CXB1507-0000-000N0HH450G, Xina CXB1507-0000-000N0HH450G Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







