
XHP35B-00-0000-0D0HC430E
LEDs blancs Blancs 3000 K 80-CRI, XLamp XHP35B
Descripció
El LED XLamp® XHP35.2 és la propera generació de LED d'alta potència extrema disponible a la petjada XP. Basat en l'última tecnologia de matriu de LED d'alta potència-Cree LED, el LED XHP35.2 millora les característiques de tensió, l'eficàcia i la fiabilitat del LED XHP35 amb la mateixa petjada de 3,45 mm x 3,45 mm. El nou LED XHP35.2 proporciona una actualització fàcil-per tal que els fabricants d'il·luminació puguin aconseguir un LPW del sistema més alt en els dissenys XHP35 existents amb un cost mínim de redisseny del sistema.
El LED XHP35.2 ofereix una opció d'alta-intensitat. En aquest document, el terme XHP35.2 denota el LED XHP35.2 sense tenir en compte l'alta densitat o alta intensitat. Els termes Alta Densitat i Alta Intensitat s'utilitzen quan és necessari per diferenciar el rendiment de les dues opcions.
| Atribut del producte | Valor de l'atribut |
|---|---|
| Fabricant: | LED Cree |
| Categoria de producte: | LEDs blancs |
| RoHS: | Detalls |
| Producte: | LEDs blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / caixa: | 1414 (3535 mètrica) |
| Color d'il·luminació: | Blanc càlid |
| Longitud d'ona/Temperatura de color: | 3000 K |
| Flux lluminós/flux radiant: | 475 lm |
| Índex de reproducció del color - CRI: | 80 |
| Angle de visió: | 135 graus |
| Si - Reenvia corrent: | 350 mA |
| Vf - Tensió directa: | 11 V |
| Potència nominal: | 4 W |
| Longitud: | 3,45 mm |
| Amplada: | 3,45 mm |
| Alçada: | 2,65 mm |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 150 C |
| Color de la lent: | Groc |
| Dimensions de la lent: | 3,45 mm |
| Forma de la lent: | Cúpula |
| Transparència de la lent: | Difós |
| Sèrie: | XHP35.2 |
| Embalatge: | Bobina |
| Embalatge: | Cinta tallada |
| Embalatge: | MouseReel |
| Marca: | LED Cree |
| Tipus de producte: | LEDs blancs |
| Quantitat de paquet de fàbrica: | 500 |
| Subcategoria: | LEDs |
| Tipus: | LED de baixa potència |
| Pes de la unitat: | 0,013742 oz |
Etiquetes populars: xhp35b-00-0000-0d0hc430e, Xina xhp35b-00-0000-0d0hc430e fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







