
Xhp50b -00-0000-0 a 00 k2051
Leds blancs blancs 2000k 75- cri
Descripció
El LED XLAMP® XHP5 0. 2 és la propera generació de LED extrems d’alta potència que proporciona el cost del sistema més baix mitjançant la millor densitat de lumen, fiabilitat i consistència del color. Construïda a la darrera tecnologia LED de Cree Led LED, el XHP5 0. 2 LED millora la densitat de lumen, les característiques de tensió, la fiabilitat i el rendiment òptic del LED XHP50 amb la mateixa petjada de 5,0 mm x 5,0 mm. El nou LED XHP50.2 proporciona una fàcil actualització per aconseguir un LPW de sistema més elevat per als fabricants d’il·luminació amb dissenys XHP50 existents, eliminant els costos de redisseny. La seva densitat de lumen inigualable i una vida més llarga a temperatures de funcionament més elevades també permeten dissenys d'il·luminació nous i innovadors a menors costos del sistema.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Cree Led |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD\/SMT |
| Color d’il·luminació: | Blanc |
| Longitud d’ona\/temperatura del color: | 6200 K |
| Flux luminós\/flux radiant: | 1328 LM |
| Índex de renderització del color - CRI: | 68 |
| Angle de visualització: | 120 º |
| Si - Endavant actual: | 6 A |
| VF - Tensió endavant: | 11.2 V |
| Longitud: | 5 mm |
| Amplada: | 5 mm |
| Alçada: | 3,58 mm |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 150 C |
| Marca: | Cree Led |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 500 |
| Subcategoria: | Leds |
| Tipus: | LEDs d’alta potència |
Etiquetes populars: XHP50B -00-0000-0 a 00 k2051, Xina XHP50B -00-0000-0 A 00 K2051 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







