
XPlawt - H0-0000-000BV20e1
Leds blancs White 6500 K 80-Cri, XLAMP XPLAWT
Descripció
XLAMP® XP - Els LED estan disponibles en dues versions: alta densitat (HD) i alta intensitat (HI).
El LED XLAMP XP - L HD és el discret de LED de LED de Cree LED, proporcionant la següent generació de sortida i eficàcia de lumen en la petjada compacta de 3,45 mm x 3,45 mm XP. Els LED HD de Cree Led, optimitzats per oferir la màxima sortida de lumen en un factor de forma reduïda, permeten als fabricants d’il·luminació millorar el rendiment de qualsevol disseny d’il·luminació, crear sistemes més petits i menys costosos i desenvolupar noves solucions d’il·luminació que abans no eren possibles.
El XLAMP XP - L hi LED és la primera classe de LED de Cree LED de LED d’intensitat High - optimitzats per lliurar el màxim caneló mitjançant òptiques secundàries. El XP - L hi LED proporciona un 120 per cent més de caneló que el XP - L HD LED a través de la mateixa òptica. El XP - L HI LED utilitza el rendiment més alt de la indústria de la indústria - i un nou disseny òptic primari innovador que redueix radicalment la mida de la font òptica per lliurar tant lumens com intensitat.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Cree Led |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | SMD-2 |
| Color d’il·luminació: | Blanc fresc |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 6500 K |
| Flux luminós/flux radiant: | 446 lm |
| Índex de renderització del color - cri: | 70 |
| Angle de visualització: | 115 º |
| Si - reenviar corrent: | 1.05 A |
| Vf - Tensió endavant: | 2.79 V |
| Qualificació de potència: | 3 W |
| Longitud: | 3.45 mm |
| Amplada: | 3.45 mm |
| Alçada: | 1 mm |
| Color de la lent: | Incolora |
| Dimensions de la lent: | 3.45 mm |
| Forma de la lent: | Quadrat |
| Transparència de la lent: | Aigua clara |
| Sèrie: | XPlawt |
| Embalatge: | Rodet |
| Embalatge: | Talla cinta |
| Embalatge: | Mousereel |
| Marca: | Cree Led |
| Configuració: | Sol |
| Mida del LED: | 3,45 mm x 3,45 mm x 1 mm |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 1000 |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | XLAMP |
| Tipus: | LEDs d’alta potència |
| Vr - Tensió inversa: | 5 V |
| Pes unitari: | 0,003527 oz |
Etiquetes populars: XPlawt - H0 - 0000-000BV20E1, Xina XPlawt-H0-0000-000BV20E1 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







