
XPPAWT-H 0-0000-0000 u50dt
Leds blancs blancs 7000 k 65- cri, xlamp xppawt
Descripció
Els LED XPAMP® XP-P proporcionen nivells innovadors d’intensitat i control òptic en una petjada XP familiar. Amb fins a 700 lm disponibles al corrent màxim a partir d’un LES molt petit, el XP-P permet angles de feix més estrets i distàncies de llançament molt més llargues que qualsevol LED XLAMP anterior. Els LEDs XP-P estan construïts per durar en aplicacions extremes, amb límits de temperatura de funcionament elevats i excel·lent resistència al sofre. Els LEDs XP-P estan optimitzats per a aplicacions d’il·luminació que requereixen nivells extrems d’intensitat, inclosos l’automoció postvenda, el portàtil professional, l’arquitecte i l’entreteniment.
Funcions
• papereres de cromaticitat compatibles amb Ansi
• Corrent de la unitat màxima: 3000 mA
• Baixa resistència tèrmica: 2,3 graus \/w
• Ampli angle de visualització: 115 graus
• La vida del sòl il·limitada a menys o igual a 30 ºC\/85% RH
• Reflow Solderable - Jedec J -Std -020 C
• Camí tèrmic neutre elèctricament
• Rohs i assolir el compliment
• Component reconegut per UL® (E349212)
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Cree Led |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD\/SMT |
| Paquet \/ estoig: | SMD -2 |
| Color d’il·luminació: | Blanc fresc |
| Longitud d’ona\/temperatura del color: | 7000 K |
| Flux luminós\/flux radiant: | 360 lm |
| Índex de renderització del color - CRI: | 65 |
| Angle de visualització: | 115 º |
| Si - Endavant actual: | 1 A |
| VF - Tensió endavant: | 3.58 V |
| Qualificació de potència: | 3.5 W |
| Longitud: | 3.45 mm |
| Amplada: | 3.45 mm |
| Alçada: | 0. 75 mm |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 85 C |
| Color de la lent: | Incòmode |
| Dimensions de la lent: | 3,45 mm x 3,45 mm |
| Forma de la lent: | Quadrat |
| Transparència de la lent: | Aigua clara |
| Embalatge: | Rodar |
| Embalatge: | Talla cinta |
| Embalatge: | Mousereel |
| Marca: | Cree Led |
| Configuració: | Sol |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 1000 |
| Subcategoria: | Leds |
| Tipus: | LEDs d’alta potència |
Etiquetes populars: XPPAWT-H 0-0000-0000 U50DT, Xina XPPAWT-H 0-0000-0000 U50dt Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







