
Xqeawt-00-0000-00000lde1
Leds blancs White 6500 K Std - Cri XLAMP XQEAWT
Descripció
Els LEDs XLAMP® XQ - E estan disponibles en dues versions: alta densitat i alta intensitat. El LED XQ - i LED d’alta densitat permet als fabricants d’il·luminació reduir significativament la mida i el cost total de les seves luminis LED versus rendiment similar 3.5 - mm de petjada, sense sacrificar la sortida de lumen, eficàcia o fiabilitat. La combinació XQ - E de simetria òptica, un disseny consistent entre totes les configuracions i una petita petjada de 1,6 mm x 1,6 mm simplifica la fabricació i el disseny alhora que proporciona una excel·lent barreja de colors. El nou LED XQ - i LED d’alta intensitat utilitza un innovador disseny òptic primari optimitzat per lliurar el màxim caneló, sobretot mitjançant òptiques secundàries de feixes estrets.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Cree Led |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | 1616 (4040 mètrica) |
| Color d’il·luminació: | Blanc fresc |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 6500 K |
| Flux luminós/flux radiant: | 107 lm |
| Angle de visualització: | 110 º |
| Si - reenviar corrent: | 350 mA |
| Vf - Tensió endavant: | 2.84 V |
| Qualificació de potència: | 1 W |
| Longitud: | 1,6 mm |
| Amplada: | 1,6 mm |
| Alçada: | 1,6 mm |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 150 C |
| Color de la lent: | Incolora |
| Dimensions de la lent: | 1,6 mm x 1,6 mm |
| Forma de la lent: | Cúpula |
| Transparència de la lent: | Difondre |
| Sèrie: | Xqeawt |
| Embalatge: | Rodet |
| Marca: | Cree Led |
| Mida del LED: | 1,6 mm x 1,6 mm x 1,6 mm |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 2000 |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | XLAMP |
| Tipus: | LED de baixa potència |
| Vr - Tensió inversa: | 1 V |
| Pes unitari: | 0,001764 oz |
Etiquetes populars: XQEAWT-00-0000-00000LDE1, Xina XQEAWT-00-0000-00000LDE1 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







