
L1cu -2780000000000
Leds blancs blancs 2700 k 80- cri, Luxeon cz color
Descripció
Luxeon CZ Color Line és una cartera de colors i LED blancs de color òpticament avançat. Dissenyada per maximitzar el cop de puny, la línia de colors Luxeon CZ és la solució LED òptima per a aplicacions d’il·luminació d’arquitectura, entreteniment i vehicles d’emergència.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Lumileds |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD\/SMT |
| Paquet \/ estoig: | 0808 (mètrica 2020) |
| Color d’il·luminació: | Blanc calent |
| Longitud d’ona\/temperatura del color: | 2700 K |
| Flux luminós\/flux radiant: | 89 lm |
| Índex de renderització del color - CRI: | 80 |
| Angle de visualització: | 120 º |
| Si - Endavant actual: | 350 mA |
| VF - Tensió endavant: | 2.75 V |
| Qualificació de potència: | 1 W |
| Longitud: | 2 mm |
| Amplada: | 2 mm |
| Alçada: | 0. 8 mm |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 135 C |
| Color de la lent: | Tenyit |
| Forma de la lent: | Quadrat |
| Transparència de la lent: | Clar |
| Sèrie: | Color Luxeon CZ |
| Embalatge: | Rodar |
| Embalatge: | Talla cinta |
| Embalatge: | Mousereel |
| Marca: | Lumileds |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 1000 |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | Luxeon |
| Tipus: | LED de potència mitjana |
| Pes unitari: | 0. 025139 oz |
Etiquetes populars: L1CU -2780000000000, Xina L1CU -2780000000000 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Un parell de:L1cu -3080000000000
Següent:L2C4-3080-L08E1400
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







