
L1HX-6570200000000
Leds blancs White 6500 K 70-Cri, Luxeon HL2X
Descripció
Luxeon HL2X és un emissor domèstic de potència alta - dissenyat específicament per a aplicacions exteriors i industrials com els fanals i les lluminàries de High Bay. El paquet està dissenyat per oferir una sortida, eficàcia, estabilitat i longevitat superiors independentment de l'aplicació o l'entorn. Luxeon HL2X utilitza un paquet de 3535 estàndard de la indústria amb una petjada de 3 tirades. Aquesta compatibilitat permet una conversió eficient i senzilla a la Luxeon HL2X amb millor rendiment de qualsevol altra plataforma similar.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Lumileds |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | 1414 (3535 mètrica) |
| Color d’il·luminació: | Blanc fresc |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 6500 K |
| Flux luminós/flux radiant: | 320 lm |
| Índex de renderització del color - cri: | 70 |
| Angle de visualització: | 120 º |
| Si - reenviar corrent: | 700 Ma |
| Vf - Tensió endavant: | 2.83 V |
| Qualificació de potència: | 2 W |
| Longitud: | 3.45 mm |
| Amplada: | 3.45 mm |
| Alçada: | 2,27 mm |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 85 C |
| Color de la lent: | Incòmode |
| Dimensions de la lent: | 3.15 mm |
| Forma de la lent: | Cúpula |
| Transparència de la lent: | Aigua clara |
| Sèrie: | Luxeon HL2X |
| Embalatge: | Rodar |
| Embalatge: | Talla cinta |
| Embalatge: | Mouserel |
| Marca: | Lumileds |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 1000 |
| Subcategoria: | Leds |
| Tipus: | LEDs d’alta potència |
Etiquetes populars: L1HX-6570200000000, Xina L1HX-6570200000000 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Un parell de:L130-6580ha30000b1
Següent:L130-5780003000W21
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







