
L2C4-4090-L04E1200
Leds blancs blancs 4000 k 90-cri, Luxeon CX més COB
Descripció
Luxeon CX Plus COB compta amb sis productes que cobreixen paquets de lumen entre 500 i 7.000 lumens en una petjada estàndard. A causa de la seva indústria liderant la resistència tèrmica i el material de substrat robust, Luxeon CX Plus Cob permet accessoris més eficients i més eficients. Luxeon CX Plus COB es beneficia d’un ecosistema existent per a un disseny ràpid i immediat - en conservar l’òptica, pinces i documentació existents.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Lumileds |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Restriccions d’enviament: |
Mouser no ven aquest producte a la vostra regió. |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | Leds de panotxes blanques |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | 7070 (1818 mètrica) |
| Color d’il·luminació: | Blanc neutral |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 4000 K |
| Flux luminós/flux radiant: | 1845 lm |
| Índex de renderització del color - cri: | 90 |
| Angle de visualització: | 115 º |
| Si - reenviar corrent: | 450 mA |
| Vf - Tensió endavant: | 34.8 V |
| Longitud: | 17,85 mm |
| Amplada: | 17,85 mm |
| Alçada: | 1,7 mm |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 105 C |
| Color de la lent: | Tenyit |
| Transparència de la lent: | Difondre |
| Sèrie: | Luxeon CX Plus Cob |
| Embalatge: | Tub |
| Marca: | Lumileds |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 100 |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | Luxeon |
| Tipus: | LEDs d’alta potència |
Etiquetes populars: L2C4-4090-L04E1200, Xina L2C4-4090-L04E1200 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Un parell de:L150-40705006000S0
Següent:L130-5780002011001
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







