
L2C 5- spp11208e1500
Leds de color morat que emeten els leds Luxeon Sunplus Cob
Descripció
Els LEDs de Luxeon Sunplus COB LED estan construïts a propòsit per permetre la facilitat de disseny del sistema per a aplicacions d’horticultura. Luxeon Sunplus Cob Line ofereix les úniques panotxes disponibles avui en dia que es troben i es proven en funció del flux de fotons fotosintètics (PPF). Luxeon Sunplus Cob Line inclou tres mides diferents: 1208 amb un LES de 15 mm, 1211 amb un LES de 19 mm i 1825 amb un LES de 32mm.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Lumileds |
| Categoria de productes: | LEDs de color únic |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LEDs d’horticultura |
| Estil de muntatge: | SMD\/SMT |
| Paquet\/estoig: | Cob-chip-on-bord |
| Color d’il·luminació: | Purpuri |
| Si - Endavant actual: | 900 mA |
| VF - Tensió endavant: | 34.8 V |
| Color de la lent: | Tenyit |
| Dimensions de la lent: | 17,5 mm |
| Forma de la lent: | Rodó pla |
| Transparència de la lent: | Clar |
| Sèrie: | Sunplus Cob |
| Embalatge: | Tub |
| Marca: | Lumileds |
| Alçada: | 1,5 mm |
| Longitud: | 24 mm |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 105 C |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Tipus de producte: | LED de color únic |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 100 |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | Luxeon |
| Tipus: | LEDs d’alta potència |
| Angle de visualització: | 115 º |
| Amplada: | 20 mm |
| Pes unitari: | 14,128 g |
Etiquetes populars: L2C 5- SPP11208E1500, Xina L2C 5- SPP11208E1500 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Un parell de:L2C4-3090-M03E0900
Següent:L1C 1- DRD1000000000
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







