
Descripció
Luxeon Sunplus 5050 és un LED robust de gran potència que utilitza un paquet de muntatge de superfície de la indústria Standstandard 5050 amb una petita superfície emissora de llum (LES). Luxeon Sunplus 5050 ofereix un rendiment μmol\/j i ppf (μmol\/s) més ben valorat i llarga vida amb CCTs que van de 2200k a 6500K i crisi de 70, 80 i 90. Ofereix orientacions a color calent per assegurar que els LED estiguin dins de l’objectiu de color en condicions d’aplicació de 85 graus.
Especificació
| Atributs del producte | Valor de la propietat |
|---|---|
| Fabricant: | Lumileds |
| Categoria de productes: | LED blanc |
| Rohs: | Més informació |
| Producte: | LEDs d’horticultura |
| Estil d'instal·lació: | SMD\/SMT |
| Paquet\/estoig: | 2020 (5050 mètrica) |
| Color d’il·luminació: | Blanc calent |
| Longitud d’ona\/temperatura del color: | 3000 K |
| Flux luminós\/flux radiant: | 667 lm |
| Índex de renderització del color - CRI: | 70 |
| Angle de visualització: | 116 º |
| Si - Endavant actual: | 160 mA |
| VF - Tensió endavant: | 24 V |
| Qualificació de potència: | 3.8 W |
| Longitud: | 5 mm |
| Amplada: | 5 mm |
| alt: | 0. 7 mm |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 105 C |
| Color de la lent: | Tint |
| Mida de la lent: | 4,56 mm |
| Forma de la lent: | Rodó pla |
| Transparència de la lent: | Difondre |
| Sèrie: | Luxeon Sunplus 5050 |
| Paquet: | Rodar |
| Marca comercial: | Lumileds |
| Mida del LED: | 5 mm x 5 mm |
| Sensibilitat de la humitat: | Sí |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat d’embalatge de fàbrica: | 1000 |
| Subcategories: | Leds |
| Nom de marca: | Luxeon |
| Tipus: | LEDs d’alta potència |
| Pes unitari: | 114.250 mg |
Etiquetes populars: L 150-3070502400000, Xina L 150-3070502400000 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Un parell de:L 128-2780 CA3500001
Següent:L150-50705030000S0
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







