
CXM-7-30-80-36-AA00-F2-3
Leds blancs White 3000 K 80-Cri, Sèrie CXM-7
Descripció
Característiques:
• Alta producció i eficàcia de lumen típica
• Més de 720 lm, 125 lpw @ 3000k, 25 ºC
• Més de 780 lm, 137 lpw @ 5000K, 25 ºC
• Range complet de CCT 2700k, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K i 6500K
• 80 o 90 CRI min. fins a 95 min. en blanc càlid
• 3 SDCM Color Binning Precisió
• Excel·lent uniformitat d’emissió òptica i color sobre la consistència de l’angle
• Estabilitat del color a llarg termini excepcional
• Conductivitat tèrmica superior per a la propagació de calor uniforme
• respectuós amb el medi ambient: Rohs i assolir el compliment
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Dispositius Luminus |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | COB - xip - a la placa - |
| Color d’il·luminació: | Blanc calent |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 3000 K |
| Flux luminós/flux radiant: | 650 lm |
| Índex de renderització del color - cri: | 80 |
| Angle de visualització: | 120 º |
| Si - reenviar corrent: | 160 mA |
| Vf - Tensió endavant: | 36 V |
| Qualificació de potència: | 5.8 W |
| Longitud: | 13 mm |
| Amplada: | 13 mm |
| Alçada: | 1,37 mm |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 105 C |
| Color de la lent: | Tenyit |
| Dimensions de la lent: | 7,5 mm |
| Forma de la lent: | Rodó pla |
| Sèrie: | Xnova |
| Embalatge: | Safata |
| Marca: | Dispositius Luminus |
| Mida del LED: | 13 mm x 13 mm 1,37 mm |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 400 |
| Subcategoria: | Leds |
| Tipus: | LEDs d’alta potència |
| Pes unitari: | 0,213004 oz |
Etiquetes populars: CXM-7-30-80-36-AA00-F2-3, Xina CXM-7-30-80-36-AA00-F2-3 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







