
Descripció
OSLON® SSL 150 GA CSHPM1.23 Nou família OSLON SSL amb un rendiment superior dirigit amb una robustesa molt coneguda, alta fiabilitat, llarga vida, baixa resistència tèrmica. S'adreça perfectament les aplicacions que exigeixen una alta eficiència i un requeriment de llarga vida.
Aplicacions
- Agricultura i Horticultura
- Entreteniment
- il·luminació interior
- Il·luminació a l'aire lliure i industrial
Funcions
- Paquet: paquet de ceràmica SMT amb lent de silicona
- tip. Radiació: 150 graus
- ESD: 8 KV ACC. A ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, classe 3B)
- flux luminós: typ . 116 lm
- Eficàcia luminosa: TIP . 157 lm/w
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | ams Osram |
| Categoria de productes: | LED de color únic |
| Producte: | LED ambre |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | SMD-2 |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 617 nm |
| Color d’il·luminació: | Ambre |
| Flux luminós/flux radiant: | 100 lm |
| Si - reenviar corrent: | 350 mA |
| Vf - Tensió endavant: | 2.1 V |
| Qualificació de potència: | 740 MW |
| Color de la lent: | Incolora |
| Dimensions de la lent: | 2,14 mm |
| Forma de la lent: | Cúpula |
| Transparència de la lent: | Clar |
| Marca: | ams Osram |
| Alçada: | 1,51 mm |
| Longitud: | 3 mm |
| Intensitat lluminosa: | 20,6 CD |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 125 C |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Tipus de producte: | LEDs de color únic |
| Subcategoria: | Leds |
| Tipus: | LED de color únic |
| Angle de visualització: | 150 º |
| Amplada: | 3 mm |
Etiquetes populars: GA CSHPM1.23 - LPLR - W3, Xina GA CSHPM1.23-LPLR-W3 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







