
GD PUSRA2.15-T2T4-24-1
LEDs de color únic OSCONIQ P 3737 GEN 2 - High - Eficiència LED Horticultura
Descripció
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GD PUSRA2.15 FRANT NEW, actualitzat alt - LED amb la darrera tecnologia de xip AMS OSRAM i la nova generació de lents optimitzades, proporcionant un rendiment líder de la indústria, robustesa superior i llarga vida. Amb els vermells d’alta eficiència disponibles en tres longituds d’ona, la família ofereix cinc colors per facilitar el disseny i l’alta flexibilitat per a totes les necessitats de l’espectre d’horticultura.
Aplicacions
- Agricultura i Horticultura
- Entreteniment
- il·luminació interior
- Il·luminació a l'aire lliure i industrial
Funcions
- Paquet: paquet epoxi SMD amb lent de silicona
- ESD: 8 KV ACC. A ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, classe 3B)
- tip. Radiació: 120 graus
- Radiant Flux ( @ 700MA): TIP . 1474 MW @ 85 graus
- Eficiència radiant ( @ 700MA): TIP . 74.4% @ 85 graus
- Photon Flux ( @ 700MA): TIP . 5.50 μmol/s @ 85 graus
- Eficàcia de Flux Photon ( @ 700MA): TIP . 2.77 μmol/j @ 85 graus
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | ams Osram |
| Categoria de productes: | LEDs de color únic |
| Rohs: | |
| Producte: | LED blaus |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 449 nm |
| Color d’il·luminació: | Blava |
| Flux luminós/flux radiant: | 5.3 umol/s |
| Si - reenviar corrent: | 700 Ma |
| Vf - Tensió endavant: | 2.75 V |
| Qualificació de potència: | 2 W |
| Color de la lent: | Incòmode |
| Dimensions de la lent: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Forma de la lent: | Cúpula |
| Transparència de la lent: | Clar |
| Sèrie: | P3737 |
| Embalatge: | Rodet |
| Embalatge: | Talleu la cinta |
| Marca: | ams Osram |
| Alçada: | 2,37 mm |
| Longitud: | 3,7 mm |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 125 C |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Sensible a la humitat: | Sí |
| 3000 | |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | Osconiq |
| Tipus: | LEDs de color únic |
| Angle de visualització: | 125 º |
| Amplada: | 3,7 mm |
| Part # àlies: | Q65115A0348 |
Etiquetes populars: GD PUSRA2.15-T2T4-24-1, Xina GD PUSRA2.15-T2T4-24-1 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







