
Gf pubra1.25
Batwing Osconiq ™ P 3737 presenta una uniformitat de llum excel·lent, una brillantor millorada i una llarga vida útil.
Descripció
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GF PUBRA1.25
OSCONIQ ™ P 3737 Batwing proporciona una uniformitat de llum excepcional, una brillantor millorada i una llarga vida. Amb un perfil de radiació de Batwing únic, garanteix una cobertura de l'angle - amb punts d'interès reduïts, cosa que el fa ideal per a la il·luminació gran - Horticor - Al il·luminació. Disponible en una gamma de longituds d'ona orientades, la P 3737 Batwing ofereix flexibilitat de disseny i precisió espectral per satisfer les necessitats dinàmiques dels productors moderns.
Aplicacions
- Agricultura i Horticultura
- Entreteniment
- il·luminació interior
- Il·luminació a l'aire lliure i industrial
Funcions
- Paquet: paquet epoxi SMD amb lent de silicona
- ESD: 8 KV ACC. A ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, classe 3B)
- tip. Radiació: 140 graus
- Radiant Flux ( @ 700MA): TIP . 869 MW @ 85 graus
- Eficiència radiant ( @ 700MA): TIP . 72.9% @ 85 graus
- Photon Flux ( @ 700MA): TIP . 5.32 μmol/s @ 85 graus
- Eficàcia de Flux Photon ( @ 700MA): TIP . 4.47 μmol/j @ 85 graus
- xip LED ThinFilm dissenyat i fabricat a Alemanya
| Categoria de productes | Descripció | Codi de comanda |
|---|---|---|
| GF PUBRA1.25-S7T3-1-1 | ΦV= 4.95 ... 5.70 mlm (iF= 700 mA) | Q65115A0318 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | ams Osram |
| Categoria de productes: | LEDs de color únic |
| Rohs: | |
| Producte: | LEDs vermells |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 720 nm |
| Color d’il·luminació: | Vermell |
| Flux luminós/flux radiant: | 808 MW, 898 MW |
| Si - reenviar corrent: | 700 Ma |
| Vf - Tensió endavant: | 1.6 V |
| Dimensions de la lent: | 3,74 mm x 0,9 mm |
| Forma de la lent: | Cúpula |
| Embalatge: | Rodet |
| Embalatge: | Talleu la cinta |
| Marca: | ams Osram |
| Alçada: | 1,75 mm |
| Longitud: | 3,7 mm |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 125 C |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Sensible a la humitat: | Sí |
| 3000 | |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | Osconiq |
| Tipus: | LEDs de color únic |
| Angle de visualització: | 140 º |
| Amplada: | 3,7 mm |
| Part # àlies: | Q65115A0318 |





Etiquetes populars: GF Pubra1.25, Xina GF Pubra1.25 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







