
GW CSSRM1.BM - lumq - xx57-1
Φv=164 ... 210 lm, 3000 k (si=700 mA)
Descripció
Oslon® Square GW CSSRM1.BM Rendiment superior. Menor resistència tèrmica. Gamma estesa de condicions de conducció. Aquest és el Second Generation OS - Lon Square.
Aplicacions
- Entreteniment
- il·luminació interior
- Il·luminació mèdica
- Il·luminació exterior i industrial
Funcions
- Paquet: paquet de ceràmica SMT amb lent de silicona
- tip. Radiació: 120 graus (emissor lambertian)
- Temperatura del color: 2700K - 4000 K
- Cri: 95 (min.), 97 (Typ.)
- Manteniment lumen: resultats de les proves segons IESNA LM-80 Disponible
- ESD: 8 KV ACC. A ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, classe 3B)
- flux luminós: typ . 192 lm @ 3000 k, 85 graus
- Eficàcia luminosa: TIP . 98 lm/w @ 3000 k, 85 graus
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | ams Osram |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Restriccions de lliurament: |
Mouser no ven aquest producte a la vostra regió. |
| Rohs: | |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet/estoig: | SMD-2 |
| Color d’il·luminació: | Blanc calent |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 3000 K |
| Intensitat lluminosa: | 63,3 CD |
| Flux luminós/flux radiant: | 192 lm |
| Índex de renderització del color - cri: | 95 |
| Angle de visualització: | 120 º |
| Si - reenviar corrent: | 700 Ma |
| Vf - Tensió endavant: | 2.8 V |
| Qualificació de potència: | 2 W |
| Longitud: | 3 mm |
| Amplada: | 3 mm |
| Alçada: | 1,88 mm |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 125 C |
| Sèrie: | GW CSSRM1.BM |
| Embalatge: | Rodar |
| Embalatge: | Talla cinta |
| Embalatge: | Mousereel |
| Marca: | ams Osram |
| Mida del LED: | 3,1 mm x 3,1 mm x 1,95 mm |
| Sensible a la humitat: | Sí |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| 600 | |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | Oslon |
| Tipus: | LEDs d’alta potència |
| Part # àlies: | Q65111A8018 GW CSSRM1.BM - LTMP - XX57-1 Q65111A8018 |
| Pes unitari: | 29 mg |
Etiquetes populars: GW CSSRM1.BM - lUMQ - xx57 - 1, Xina GW CSSRM1.BM - LUMQ-XX57-1 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







