
GW CSSRM3.PM - N9P2-A232-1
Φv=360 ... 390 lm, 5700 k (si=700 mA)
Descripció
Oslon ™ Square GW CSSRM3.pm Cinquena generació de Square Oslon amb un rendiment millorat. La més compacta alta - LED de potència amb una robustesa superior coneguda, alta fiabilitat, llarga vida i baixa resistència tèrmica.
Aplicacions
- Agricultura i Horticultura
- Entreteniment
- Il·luminació exterior i industrial
Funcions
- Paquet: paquet de ceràmica SMT amb lent de silicona
- tip. Radiació: 120 graus (emissor lambertian)
- Temperatura del color: 2200K - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 KV ACC. A ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, classe 3B)
- flux luminós: typ . 357 lm @ 4000 k, 85 graus
- Eficàcia luminosa: TIP . 182 lm/w @ 4000 k, 85 graus
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | ams Osram |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | 1212 (3030 mètrica) |
| Color d’il·luminació: | Blanc |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 5700 K |
| Flux luminós/flux radiant: | 390 lm |
| Angle de visualització: | 120 º |
| Si - reenviar corrent: | 700 Ma |
| Vf - Tensió endavant: | 2.8 V |
| Qualificació de potència: | 2 W |
| Longitud: | 3 mm |
| Amplada: | 3 mm |
| Alçada: | 2,02 mm |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 125 C |
| Forma de la lent: | Quadrat |
| Sèrie: | GW CSSRM3.pm |
| Marca: | ams Osram |
| Sensible a la humitat: | Sí |
| Tipus de producte: | Led - potència alta |
| 3000 | |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | Oslon |
| Part # àlies: | Q65113A8680 |
Etiquetes populars: GW CSSRM3.PM - N9P2 - A232-1, Xina GW CSSRM3.PM-N9P2-A232-1 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







