
Gw daspA2.ec - hrht-5u8x-1
Φv=33 ... 42 lm, 2700 k (si=100 mA)
Descripció
GW DASPA2.ec OSCONIQ ® P 2226
Eficàcia alta - MID - LED amb vides llargues també a corrents elevats i temperatures altes de la unió.
Aplicacions
- Arquitectura
- Arquitectura / il·luminació de jardí (LED i làser)
- Il·luminació mèdica
- Teràpia fotogràfica
Funcions
- Paquet: paquet SMT
- Tipus. Radiació: 120 graus
- Temperatura del color: 2700k - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 83 (Typ.), R9: 0 (min.)
-Manteniment de lumen: resultats de les proves segons IESNA LM-80 Disponible
- ESD: 8 KV ACC. A ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, classe 3B)
- Flux luminós: TIP . 37 lm @ 3000 k
- Eficàcia luminosa: TIP . 130 lm/w @ 3000 k
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | ams Osram |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | 1009 (2723 mètrica) |
| Color d’il·luminació: | Blanc calent |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 2700 K |
| Intensitat lluminosa: | 10.1 CD |
| Flux luminós/flux radiant: | 37 lm |
| Índex de renderització del color - cri: | 80 |
| Angle de visualització: | 130 º |
| Si - reenviar corrent: | 100 mA |
| Vf - Tensió endavant: | 2.85 V |
| Qualificació de potència: | 290 MW |
| Longitud: | 2,6 mm |
| Amplada: | 2,2 mm |
| Alçada: | 1,3 mm |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 120 C |
| Sèrie: | Gw daspa2.ec |
| Embalatge: | Rodar |
| Embalatge: | Talleu la cinta |
| Embalatge: | Mouserel |
| Marca: | ams Osram |
| Sensible a la humitat: | Sí |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| 1200 | |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | Osconiq |
| Tipus: | LED de baixa potència |
| Part # àlies: | Q65112A5408 |
Etiquetes populars: gw daspA2.ec - hrht - 5U8X-1, Xina GW DASPA2.EC-HRHT-5U8X-1 fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







