
Gw jdsts2.cm - gvh2-a838-1-2
Φv=25.5 ... 31.5 lm, 2700 k (si=65 mA)
Descripció
Duris® E 5 GW JDSTS2.CM (Gen 2)
Introducció de la nova generació - 2 Duris® E 5 que combina una eficàcia més elevada i un flux més elevat en un factor de forma compatible amb la indústria (5,6 mm x 3,0 mm). Totalment compatible amb el nostre dispositiu Generation-1 per facilitar la substitució i l'actualització. Perfectament adequat per a diverses aplicacions d’il·luminació homogènia, com ara tubs i altres aplicacions interiors, com ara llums i accessoris per a oficines.
Aplicacions
- il·luminació interior
- il·luminació interior
Funcions
- Paquet: paquet smt blanc, resina de silicona difusa de colors
- tip. Radiació: 120 graus (emissor lambertian)
- Temperatura del color: 2700K - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 5 KV ACC. A ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- flux luminós: typ . 30 lm @ 4000K
- Eficàcia luminosa: TIP . 171 lm/w @ 4000K
- Paquet: paquet smt blanc, resina de silicona difusa de colors
- tip. Radiació: 120 graus (emissor lambertian)
- Temperatura del color: 2700K - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 5 KV ACC. A ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- flux luminós: typ . 30 lm @ 4000K
- Eficàcia luminosa: TIP . 171 lm/w @ 4000K

|
Tipus
|
Temperatura de color
|
Flux luminós 1 si=65 mA φv
|
|
Gw jdsts2.cm - gvh2-a838-1-2
|
2700 K
|
25.5 ... 31.5 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - gvh2-xx58-1-2
|
2700 K
|
25.5 ... 31.5 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - gwh3-a737-1-2
|
3000 K
|
27.0 ... 33.0 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - gwh3-xx57-1-2
|
3000 K
|
27.0 ... 33.0 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - H1H4-A636-1-2
|
3500 K
|
28.5 ... 34.5 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - h1h4-xx56-1-2
|
3500 K
|
28.5 ... 34.5 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - H1H4-A535-1-2
|
4000 K
|
28.5 ... 34.5 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - h1h4-xx55-1-2
|
4000 K
|
28.5 ... 34.5 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - H2H5-A333-1-2
|
5000 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - h2H5-xx53-1-2
|
5000 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - H2H5-A232-1-2
|
5700 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - h2H5-xx52-1-2
|
5700 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - H2H5-A131-1-2
|
6500 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
|
Gw jdsts2.cm - h2H5-xx51-1-2
|
6500 K
|
30.0 ... 36.0 lm
|
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | ams Osram |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | |
| Paquet / estoig: | 5630 |
| Color d’il·luminació: | Blanc calent |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 2700 K |
| Intensitat lluminosa: | 9,38 CD |
| Flux luminós/flux radiant: | 27,8 lm |
| Índex de renderització del color - cri: | 90 |
| Angle de visualització: | 120 º |
| Si - reenviar corrent: | 65 mA |
| Vf - Tensió endavant: | 2.75 V |
| Qualificació de potència: | 180 MW |
| Longitud: | 5,6 mm |
| Amplada: | 3 mm |
| Alçada: | 0,6 mm |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 100 C |
| Sèrie: | Gw jdsts2.cm |
| Embalatge: | Rodar |
| Marca: | ams Osram |
| Sensible a la humitat: | Sí |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| 10000 | |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | Duris |
| Tipus: | LED de baixa potència |
| Part # àlies: | Q65112A8884 |
Etiquetes populars: gw jdsts2.cm - gvH2 - A838-1-2, Xina GW JDSTS2.CM-GVH2-A838-1-2 Fabricants, proveïdors, fàbrica, fàbrica
Un parell de:Gw jdsts2.cm - gvh2-xx58-1-2
Següent:Gw jclps2.em - h3h8-xx56-1-2
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







