
Descripció
Duris® E 2835 GW JTLPS1.KM La versió LED de 2835 modelades de 2835 amb la petjada de 2835 estàndard proporciona un valor competitiu en el nivell d'aplicació i del sistema. El Duris® E 2835 CRI90 proporciona una bona eficàcia i tanca la bretxa a CRI80. Això és important per donar suport a la regulació de l'eficiència energètica alhora que té una bona qualitat de llum.
Aplicacions
- il·luminació interior
Funcions
- paquet: paquet smt blanc, resina de silicona difusa de colors
- tip. Radiació: 120 graus (emissor lambertian)
- Temperatura del color: 2700K - 6500 k
- Cri: 90 (min.), 92 (Typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 2 KV ACC. A ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, classe 2)
- flux luminós: typ . 36.8 lm @ 4000 k
- Eficàcia luminosa: TIP . 207 lm/w @ 4000 k
Ira
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | ams Osram |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | SMD-2 |
| Color d’il·luminació: | Blanc calent |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 3000 K |
| Flux luminós/flux radiant: | 39 lm |
| Índex de renderització del color - cri: | 90 cri |
| Angle de visualització: | 120 º |
| Si - reenviar corrent: | 65 mA |
| Vf - Tensió endavant: | 2.73 V |
| Longitud: | 3.2 mm |
| Amplada: | 2,77 mm |
| Alçada: | 0,7 mm |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 105 C |
| Color de la lent: | Incolora |
| Forma de la lent: | Rectangular |
| Transparència de la lent: | Difondre |
| Embalatge: | Rodet |
| Marca: | ams Osram |
| Configuració: | Sol |
| Sensible a la humitat: | Sí |
| 10000 | |
| Subcategoria: | Leds |
| Part # àlies: | Q65113A7071 |
Etiquetes populars: GW JTLPS1.KM - H4H7 - xx57-1-g, Xina GW JTLPS1.KM-H4H7-XX57-1-G Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







