
GW Q9LR35.pm - m5n4-xx51-1
Φv=220 ... 320 lm, 6500 k (si=180 mA)
Descripció
OSCONIQ® S 5050 GW Q9LR35.pm La darrera versió LED QFN Cast 5050 afegeix a la seva impressionant línia 5050 - de rendiment d’alta eficàcia combinada amb DLC Premium Lifetime. Aquest paquet de marc de Leadframe Osconiq S 5050 aporta la seva estabilitat de robustesa a un altre nivell amb una protecció de corrosió superior que millori encara més la idoneïtat per a la il·luminació professional a l'aire lliure.
Aplicacions
- il·luminació interior
- Il·luminació a l'aire lliure i industrial
Funcions
- Paquet: paquet smt blanc, resina difusa de colors
- tip. Radiació: 120 graus (emissor lambertian)
- Temperatura del color: 1800K - 6500 k
- cri: 70 (min.), R9: -50 (min.)
- ESD: 8 KV ACC. A ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, classe 3B)
- flux luminós: typ . 234 lm @ 4000 k
- Eficàcia luminosa: TIP . 238 lm/w @ 4000 k
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | ams Osram |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Color d’il·luminació: | Blanc |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 6500 K |
| Flux luminós/flux radiant: | 220 lm |
| Índex de renderització del color - cri: | 70 |
| Angle de visualització: | 120 º |
| Si - reenviar corrent: | 180 Ma |
| Vf - Tensió endavant: | 5.45 V |
| Longitud: | 5 mm |
| Amplada: | 5 mm |
| Alçada: | 0,75 mm |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 105 C |
| Dimensions de la lent: | 4,6 mm x 4,6 mm |
| Forma de la lent: | Quadrat |
| Sèrie: | Osconiq S5050 |
| Embalatge: | Rodet |
| Embalatge: | Talleu la cinta |
| Marca: | ams Osram |
| Sensible a la humitat: | Sí |
| 1500 | |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | Osconiq |
| Tipus: | Alta eficiència |
| Part # àlies: | Q65113A9319 |
Etiquetes populars: GW Q9LR35.PM - M5N4 - xx51-1, Xina GW Q9LR35.PM-M5N4-XX51-1 Fabricants, Fàbrica, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







