
LG T676-P1Q2-24-Z
LEDs de color únic verd, 570nm 112mcd, 20mA
Descripció
LG T676 TOPLED® TOPLED, SMT LED amb reflector integrat. Amb la nostra gran experiència en SMT LED, podem oferir un producte d’alta qualitat per a tot tipus d’aplicacions.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | ams Osram |
| Categoria de productes: | LEDs de color únic |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LED verds |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | PLCC-2 |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 570 nm |
| Color d’il·luminació: | Verd |
| Intensitat lluminosa: | 112 MCD |
| Si - reenviar corrent: | 30 Ma |
| Vf - Tensió endavant: | 2.4 V |
| Color de la lent: | Incolora |
| Dimensions de la lent: | 2,4 mm |
| Forma de la lent: | Rodó pla |
| Transparència de la lent: | No - difós |
| Sèrie: | LG T676 |
| Embalatge: | Rodet |
| Embalatge: | Talla cinta |
| Qualificació: | Aec - Q100 |
| Marca: | ams Osram |
| Alçada: | 2,1 mm |
| Longitud: | 3.2 mm |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 100 C |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Sensible a la humitat: | Sí |
| Tipus de producte: | LEDs de color únic |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 2000 |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | Culada |
| Tipus: | LEDs de color únic |
| Angle de visualització: | 120 º |
| Amplada: | 2,8 mm |
| Part # àlies: | Q65110A2178 |
| Pes unitari: | 0,001199 oz |
Etiquetes populars: LG T676-P1Q2-24-Z, Xina LG T676-P1Q2-24-Z Fabricants, proveïdors, fàbrica
Un parell de:LSG T676-P7Q 7-1+ n7p7-24
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







