
Descripció
SFH 4059 LENT LENT LENT EMITTER INFARED (850 nm)
Aplicacions
- Automatització industrial (controls de màquina, barreres de llum, controls de visió)
- Fum\/pols\/detecció de partícules
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | ams Osram |
| Categoria de productes: | Emissors d’infrarojos |
| Rohs: | Detalls |
| Estil de muntatge: | SMD\/SMT |
| Longitud d'ona: | {0} nm |
| Intensitat radiant: | 100 mW\/sr |
| Angle del feix: | 20 º |
| Si - Endavant actual: | 70 mA |
| VF - Tensió endavant: | 1.6 V |
| Qualificació de potència: | 140 MW |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 85 C |
| Paquet \/ estoig: | SMD -2 |
| Embalatge: | Rodar |
| Embalatge: | Talla cinta |
| Embalatge: | Mousereel |
| Marca: | ams Osram |
| Temps de tardor: | 12 ns |
| Alçada: | 1,85 mm |
| Color d’il·luminació: | Infraroig |
| Longitud: | 3.2 mm |
| Dimensions de la lent: | 1,5 mm |
| Forma de la lent: | Cúpula |
| Sensible a la humitat: | Sí |
| Tipus de producte: | IR emissors (LED IR) |
| Temps de pujada: | 12 ns |
| Sèrie: | SFH 4059 |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 2000 |
| Subcategoria: | Comunicacions de dades per infrarojos |
| Nom comercial: | Xipler |
| Tipus: | Emissor d’infrarojos d’alta potència |
| Angle de visualització: | 20 º |
| VR - Tensió inversa: | 5 V |
| Amplada: | 1,6 mm |
| Part # àlies: | Q65111A2991 |
| Pes unitari: | 0. 000190 oz |
Etiquetes populars: SFH 4059, Xina SFH 4059 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Un parell de:SFH 4059SR
Següent:SFH 4043
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







