
Sfh 4243- z
Emitters infrarojos High PWR 940Nm Mitja angle +\/-60 DEG
Descripció
SFH 4243 Emissor d'infrarojos d'alta potència TOPLED® (940 nm)
Aplicacions
- Equipament electrònic
- Anivellament de mesurament
- Automatització industrial (controls de màquina, barreres de llum, controls de visió)
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | ams Osram |
| Categoria de productes: | Emissors d’infrarojos |
| Estil de muntatge: | SMD\/SMT |
| Longitud d'ona: | 940 nm |
| Intensitat radiant: | 11 MW\/SR |
| Angle del feix: | 60 º |
| Si - Endavant actual: | 70 mA |
| VF - Tensió endavant: | 1.6 V |
| Qualificació de potència: | 140 MW |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 100 C |
| Paquet \/ estoig: | Plcc -2 topled |
| Qualificació: | AEC-Q100 |
| Embalatge: | Rodar |
| Marca: | ams Osram |
| Temps de tardor: | 11 NS |
| Alçada: | 1,9 mm |
| Color d’il·luminació: | Infraroig |
| Longitud: | 3,2 mm |
| Dimensions de la lent: | 2,4 mm |
| Forma de la lent: | Rodó pla |
| Tipus de producte: | IR emissors (LED IR) |
| Temps de pujada: | 11 NS |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 2000 |
| Subcategoria: | Comunicacions de dades per infrarojos |
| Tipus: | Emissor d’infrarojos d’alta potència |
| Angle de visualització: | 120 º |
| VR - Tensió inversa: | 5 V |
| Amplada: | 2,8 mm |
| Part # àlies: | Q65110A7515 SFH 4243 Q65110A7515 |
| Pes unitari: | 0. 001235 oz |
Etiquetes populars: SFH 4243- Z, Xina SFH 4243- Z fabricants, proveïdors, fàbrica
Un parell de:Sfh 4249- u
Següent:SFH 4059SR
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







