
XLG-200-24-A
Supplies d'alimentació LED 200W 24V CP IP67 IO adj w/pot
Descripció
XLG - La sèrie 200 és un controlador LED AC/DC de 200W amb el mode de potència constant. XLG-200 funciona des de 100 ~ 305VAC i ofereix models amb corrent nominal diferent entre 700mA i 16A.Thanks fins a una alta eficiència fins a un 94%, amb el disseny sense ventilador, tota la sèrie és capaç de funcionar per grau de 40 '~ +90' grau de la temperatura de grau sota convecció d'aire lliure. El disseny d’habitatges metàl·lics i nivell d’entrada LP67 permet que aquesta sèrie s’adapti a aplicacions interiors i exteriors. A més, la capacitat innovadora ambientalment adaptativa permet a aquesta sèrie una llum de forma fiable sobre els LED per a tot tipus d’aplicacions ambientals en gairebé qualsevol lloc que pugui instal·lar lluminàries LED al món. La sèrie XLG-200 que compleix la versió més recent de LEC61347/GB19510,1 i UL8750 Reglaments de seguretat internacional, el Circuit de TOUTPUT i DIMMING també estan completament d’acord amb la nova normativa per garantir la seguretat del sistema d’usuaris i luminaris durant la instal·lació.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Vol dir bé |
| Categoria de productes: | Subministraments elèctrics LED |
| Rohs: | Detalls |
| Mode de funcionament: | Potència constant (CP) |
| Corrent de sortida - canal 1: | 8.3 A |
| Tensió de sortida - canal 1: | 24 VCC |
| Potència de sortida: | 200 W |
| Tensió d’entrada: | 100 VAC a 305 VAC, 142 VDC a 431 VDC |
| Dimming: | Sense enfosquiment |
| Nombre de sortides: | 1 sortida |
| Estil de muntatge: | Muntatge de xassís |
| Longitud: | 199 mm (7.835 in) |
| Amplada: | 63 mm (2,48 in) |
| Alçada: | 35,5 mm (1.398 in) |
| Indústria: | Industrial |
| Estàndard: | PFC |
| Qualificació IP: | IP67 |
| Marca: | Vol dir bé |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 90 C |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Marc obert/tancat: | Arrodonit |
| Producte: | Subministraments elèctrics LED |
| Tipus de producte: | Subministraments elèctrics LED |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 16 |
| Subcategoria: | Fonts elèctriques |
| Part # àlies: | Xlg - 200-24-a-ph |
| Pes unitari: | 1.874 lliures |
Etiquetes populars: XLG-200-24-A, Xina XLG-200-24-A fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







