
Ll01cr - blu0520l06
Lents i conjunts LED Il·luminació LED Single Lens 5x20 de seg amb habitatge
Descripció
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Optics Ledlink |
| Categoria de productes: | Lents i conjunts LED |
| Rohs: | Detalls |
| Tipus de producte: | Lents LED |
| Tipus: | Assemblea de lents |
| Per utilitzar -ho amb: | Cree, Samsung |
| Diàmetre: | 38,2 mm |
| Angle de visualització: | 5 º x 20 º |
| Sèrie: | Ll01cr - blu |
| Embalatge: | Safata |
| Marca: | Optics Ledlink |
| Alçada: | 22,2 mm |
| Forma: | Rodó |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 72 |
| Subcategoria: | Il·luminació LED |
| Pes unitari: | 0,602127 oz |
Etiquetes populars: LL01CR - blu0520l06, Xina LL01CR - Blu0520L06 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Un parell de:Ll01zz - ex40l06-m2
Següent:Ll01cr - ft60135L02
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







