
Descripció
1 - Conductor del connector femení recte; pressa -; Push-In Cage Clamp®; 2,5 mm²; Espai entre 5 mm; 2 pols; 1,4 mm Ø Pin de soldadura; 2,50 mm²; gris clar
Connector femení/socket, Sèrie 2092 amb botó Push -
El connector/socket femenina (número d'article 2092 - 1172) ofereix una instal·lació elèctrica perfecta. Confieu en el temps - fiabilitat provada en dissenyar el vostre dispositiu: els connectors PCB ofereixen una àmplia gamma de possibilitats d'aplicacions. Aquest connector/sòcol femení requereix una longitud de 9 a 10 mm per a la connexió del conductor. Aquest producte es basa en Push - en la tecnologia CAGE CLAMP®. Push - En la tecnologia de connexió CAGE CLAMP® és la connexió universal per a tots els tipus de conductor amb el benefici afegit de l'aparellament directe. Es poden inserir conductors rígids i conductors encallats amb fèrules directament al terminal sense necessitat d’eines. Les dimensions són (10 x 16,2 x 13,4) mm d'amplada x d'alçada x de profunditat. Segons el tipus de conductor, el connector/sòcol femení és adequat per a les seccions de la creu del conductor - de 0,2 mm² a 2,5 mm². La superfície de contacte és estany. Aquest connector/socket femení s’acciona mitjançant un botó push -. Picomax® és el sistema de connector compacte amb un disseny innovador. Utilitza la força de contacte d'una sola molla d'acer CR-Ni dues vegades, en primer lloc per connectar el conductor i, en segon lloc, per contactar amb el passador del connector. El connector PCB està soldat amb THT. El conductor s’insereix en un angle de 90 graus al tauler.
Dades de connexió
| Unitats de subjecció | 2 |
| Nombre total de potencials | 2 |
| Nombre de tipus de connexió | 1 |
| Nombre de nivells | 1 |
Connexió 1
| Tecnologia de connexió | Push - a la pinça de la gàbia® |
| Tipus d’actuació | Pressa - |
| Direcció d'actuació 1 | Funcionament paral·lel a l’entrada del conductor |
| Conductor sòlid | 0,2 ... 2,5 mm² / 24 ... 12 AWG |
| Fine - Conductor Stranded | 0,2 ... 2,5 mm² / 24 ... 12 AWG |
| Fine - conductor de cadena; amb ferrule aïllat | 0,25 ... 1,5 mm² |
| Fine - conductor de cadena; amb ferrule no aïllat | 0,25 ... 2,5 mm² |
| Longitud de la tira | 9 ... 10 mm / 0,35 ... 0,39 polzades |
| Direcció de connexió del conductor a PCB | 90 graus |
| Número de pol | 2 |
Dades físiques
| Espai entre pins | 5 mm / 0,197 polzades |
| Amplada | 10 mm / 0,394 polzades |
| Altura | 16,2 mm / 0,638 polzades |
| Profunditat | 13,4 mm / 0,528 polzades |
| Longitud del passador de soldadura | 3,6 mm |
| Diàmetre de soldadura al passador | 1.4mm |
| Diàmetre forat del forat amb tolerància | 1.6 (+0.1)mm |
Dades mecàniques
| Codificació variable | No |
| Protecció de rotació anti - | Sí |
Plug - en connexió
| Tipus de contacte (connector pluggable) | Connector/presa femenina |
| Connector (tipus de connexió) | per a PCB |
| Protecció que no es troba | No |
| Connectant sense pèrdua d'espai de pins | Sí |
| Direcció d’aparellament al PCB | 90 graus |
| Bloqueig del plug - en connexió | res |
Contacte de PCB
| Contacte de PCB | Tht |
Dades de material
| Nota (dades de material) | Podeu trobar informació sobre les especificacions del material aquí |
| Color | gris clar |
| Grup material | I |
| Material d’aïllament (habitatge principal) | Polifhalamida (PPA GF) |
| Classe de inflamabilitat per ul94 | V0 |
| Material de molla de subjecció | Chrome - acer de molla de níquel (crni) |
| Material de contacte | Coure electrolític (eCu) |
| Contacte Plate | Llauna |
| Càrrega de foc | 0,042MJ |
| Pes | 2,2g |
Requisits mediambientals
| Limitat Range de temperatura | -60 ... +100 grau |
| Temperatura de processament | -35 ... +60 grau |
Dades comercials
| Grup de productes | 26 (connectors Picomax) |
| PU (spu) | 200 ordinadors |
| Tipus d'embalatge | caixa |
| País d'origen | De |
| Gtin | 4050821165101 |
| Número de tarifa duanera | 85366990990 |
Classificació del producte
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-04-02 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-04-02 |
| Etim 9.0 | EC002637 |
| Etim 8.0 | EC002637 |
| ECCN | Sense classificació dels Estats Units |
Compliment del producte ambiental
| Estat de compliment de ROHS | Complint, sense exempció |
Etiquetes populars: 2092-1172, Xina 2092-1172 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







