
Descripció
Bloc de terminal PCB; palanca; 6 mm²; Espai entre 7,5 mm; 2 - pol; Push-In Cage Clamp®; grisa
Bloc de terminal PCB de la sèrie 2606 amb Push - a Cage Clamp®
Aquest bloc de terminal PCB (número d'element 2606 - 3102) se centra en una connexió ràpida i fiable. Baseu -vos en la fiabilitat provada a l’hora de dissenyar el vostre dispositiu: els blocs de terminals de PCB ofereixen una àmplia gamma de possibilitats d’aplicació. Aquest bloc de terminal PCB requereix un aïllament despullat entre 11 i 13 mm de llarg per a la connexió del conductor. Aquest producte està equipat amb Push - en la tecnologia CAGE CLAMP®. Push - En la tecnologia de connexió CAGE CLAMP® permet la connexió perfecta de tots els tipus de conductor. El benefici afegit de l’aparellament directe permet la connexió de conductors amb una resistència suficient per a Kink, així com els conductors encallats - amb fèrules sense eines. Les dimensions són (amplada x alçada x de profunditat) (17,85 x 31 x 24 mm). Segons el tipus de conductor, el bloc de terminal de PCB és adequat per a seccions transversals del conductor de 0,2 mm² a 10 mm². La llauna s’utilitzava per a la superfície dels contactes. Aquest terminal PCB està operat per una palanca. El terminal PCB es soldera amb THT. El conductor s’insereix en un angle de 90 graus al tauler.
Dades elèctriques
| Classificacions per | IEC/EN 60664-1 |
| Tensió nominal (III/3) | 800V |
| La tensió d’impulsió nominal (III / 3) | 8kV |
| Tensió nominal (III/2) | 1000V |
| La tensió d’impulsió nominal (III/2) | 8kV |
| Tensió nominal (II/2) | 1000V |
| La tensió d’impulsió nominal (II/2) | 8kV |
| Corrent nominal | 41A |
| Llegenda (valoracions) | (III / 2) ≙ Grau de sobretensió III / POLULUCIÓ 2 Grau 2 |
Classificacions per UL
| Aprovacions per | UL 1059 |
| Tensió nominal UL (Grup B) | 600V |
| Corrent nominal UL (Utilitzeu el grup B) | 31A |
| Tensió nominal UL (Utilitzeu el grup C) | 600V |
| Corrent nominal UL (Utilitzeu el grup C) | 31A |
Classificacions per CSA
| Aprovacions per | CSA |
| Tensió nominal CSA (Grup B) | 600V |
| CSA actual nominal (Grup B) | 31A |
| Tensió nominal CSA (Grup C) | 600V |
| CSA actual classificat (Grup C) | 31A |
Dades de connexió
| Unitats de subjecció | 2 |
| Nombre total de potencials | 2 |
| Nombre de tipus de connexió | 1 |
| Nombre de nivells | 1 |
Connexió 1
| Tecnologia de connexió | Push - a la pinça de la gàbia® |
| Tipus d’actuació | Palanca |
| Conductor sòlid | 0,2 ... 10 mm² / 24 ... 8 AWG |
| Fine - Conductor Stranded | 0,2 ... 10 mm² / 24 ... 8 AWG |
| Fine - conductor de cadena; amb ferrule aïllat | 0,2 ... 6 mm² |
| Fine - conductor de cadena; amb ferrule no aïllat | 0,5 ... 6 mm² |
| Fine - conductor de cadena; amb ferrule bessó | 0,25 ... 2,5 mm² |
| Longitud de la tira | 11 ... 13 mm / 0,43 ... 0,51 polzades |
| Direcció de connexió del conductor a PCB | 90 graus |
| Número de pol | 2 |
Dades físiques
| Espai entre pins | 7,5 mm / 0,295 polzades |
| Amplada | 17,85 mm / 0,703 polzades |
| Altura | 31 mm / 1,22 polzades |
| Alçada des de la superfície | 27 mm / 1.063 polzades |
| Profunditat | 24 mm / 0,945 polzades |
| Longitud del passador de soldadura | 4mm |
| Dimensions del passador de soldadura | 1,5 x 1,2 mm |
| Diàmetre forat del forat amb tolerància | 2 (+0.1)mm |
Contacte de PCB
| Contacte de PCB | Tht |
| Arranjament de passos de soldadura | sobre tota la tira del terminal (esglaonada) |
| Nombre de pins de soldadura per potencial | 1 |
Dades de material
| Nota (dades de material) | Podeu trobar informació sobre les especificacions del material aquí |
| Color | grisa |
| Material d’aïllament (habitatge principal) | Poliamida (PA66) |
| Classe de inflamabilitat per ul94 | V0 |
| Material de molla de subjecció | Chrome - acer de molla de níquel (crni) |
| Material de contacte | Coure electrolític (eCu) |
| Contacte Plate | Llauna |
| Càrrega de foc | 0,07MJ |
| Color de l’actuador | ataronjat |
| Pes | 9,4g |
Nova funció
| Limitat Range de temperatura | -60 ... +105 grau |
| Temperatura de processament | -35 ... +60 grau |
| Temperatura de funcionament contínua | -60 ... +105 grau |
Dades comercials
| PU (spu) | 88 PCS |
| Tipus d'embalatge | Caixa |
| País d'origen | Interruptor |
| Gtin | 4066966732221 |
| Número de tarifa duanera | 85369010000 |
Classificació del producte
| Etim 9.0 | EC002643 |
| ECCN | Sense classificació dels Estats Units |
Compliment del producte ambiental
| Estat de compliment de ROHS | Complint, sense exempció |
Etiquetes populars: 2606-3102, Xina 2606-3102 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







