
XD16AWT-H 0-0000-000000 je2
Leds blancs blancs 5700 k min-cri xlamp xd16aw
Descripció
Els LEDs XLAMP® XD16 són els primers LED de densitat extrema de la indústria, proporcionant fins a 5 vegades una densitat de lumen més elevada que la generació anterior de LED de Cree LED. El LED XD16 basat en ceràmica es basa en la plataforma tecnològica innovadora NX de Cree Led per afrontar els reptes amb la fabricació de lluminaris, el disseny tèrmic, el disseny òptic i la fiabilitat que han experimentat els LED competidors. El LED XD16 permet als fabricants d’il·luminació aconseguir millores dramàtiques en la producció i l’eficàcia de lumen, sense augmentar la mida de la matriu LED, per a un ampli espectre d’aplicacions d’il·luminació com l’afinació del color, la il·luminació direccional i la il·luminació industrial.
Funcions
• Disponible en blanc exterior i 70-, 80and 90- CRI White
• papereres de cromaticitat compatibles amb Ansi
• Opcions en tres passos i en cinc passos
• Binned a 85 graus
• Corrent de la unitat màxima: 2000 mA
• Baixa resistència tèrmica: 1,8 graus /w
• Ampli angle de visualització: 135 graus
• La vida del sòl il·limitada a menys o igual a 30 ºC/85% RH
• Solderable Reflow - Jedec J -STD - 020C
• Rohs i assolir el compliment
• Component reconegut per UL® (E349212)
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Cree Led |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | SMD -2 |
| Color d’il·luminació: | Blanc fresc |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 5700 K |
| Flux luminós/flux radiant: | 148 lm |
| Angle de visualització: | 135 º |
| Si - Endavant actual: | 350 mA |
| VF - Tensió endavant: | 2.73 V |
| Longitud: | 1,6 mm |
| Amplada: | 1,6 mm |
| Alçada: | 0. 78 mm |
| Color de la lent: | Tenyit |
| Sèrie: | XD16 |
| Embalatge: | Rodar |
| Marca: | Cree Led |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 3000 |
| Subcategoria: | Leds |
| Tipus: | LED de baixa potència |
Etiquetes populars: XD16AWT-H 0-0000-000000 JE2, Xina XD16AWT-H 0-0000-000000 fabricants JE2, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







