
Descripció
Descripció del producte
El LED XLAMP® XHP35.2 Pro9 ™ és la propera generació de LED extrems d’alta potència disponibles a la petjada XP. Construït a la darrera tecnologia de matriu LED de Cree Led LED, el XHP35.2 Pro9 LED millora les característiques de tensió, l'eficàcia i la fiabilitat del LED XHP35 amb la mateixa petjada de 3,45 mm x 3,45 mm. El nou LED XHP35.2 Pro9 proporciona una actualització fàcil de desplegar de manera que els fabricants d’il·luminació puguin aconseguir un sistema més elevat LPW en dissenys existents XHP35 amb un mínim cost de redisseny del sistema. El LED XHP35.2 Pro9 ofereix una opció d’alta intensitat. En aquest document, el terme XHP35.2 Pro9 denota el LED XHP35.2 Pro9 sense tenir en compte una alta densitat o una alta intensitat. Els termes d’alta densitat i alta intensitat s’utilitzen quan sigui necessari per diferenciar el rendiment de les dues opcions.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Cree Led |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD\/SMT |
| Paquet \/ estoig: | 1414 (3535 mètrica) |
| Color d’il·luminació: | Blanc calent |
| Longitud d’ona\/temperatura del color: | 3000 K |
| Flux luminós\/flux radiant: | 475 lm |
| Índex de renderització del color - CRI: | 90 |
| Angle de visualització: | 130 º |
| Si - Endavant actual: | 350 mA |
| VF - Tensió endavant: | 11.2 V |
| Qualificació de potència: | 4 W |
| Longitud: | 3.45 mm |
| Amplada: | 3.45 mm |
| Alçada: | 2,65 mm |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 150 C |
| Color de la lent: | Groga |
| Dimensions de la lent: | 3.45 mm |
| Forma de la lent: | Cúpula |
| Transparència de la lent: | Difondre |
| Sèrie: | Xhp35.2 pro9 |
| Embalatge: | Rodar |
| Marca: | Cree Led |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 500 |
| Subcategoria: | Leds |
| Tipus: | LEDs d’alta potència |
Etiquetes populars: XHP35B -00-0000-0 dpuc430h, Xina XHP35B -00-0000-0 Dpuc430h Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada






