
Xpgdwt - U1-0000-00FE2
LEDs blancs blancs 5700 K 90 - CRI, XLAMP XP-G3 LED
Descripció
XLAMP® XP - Els LEDs G3 estan optimitzats per a aplicacions direccionals, altes - Lumen Lumen, on l'eficàcia i el control òptic són crítics, com ara la carretera, la portàtil i l'horticultura. La plataforma XP compacta i provada de 3,45 mm té un excel·lent ecosistema d’òptica i solucions de sistema disponibles, permetent als fabricants d’il·luminació simplificar el seu procés de disseny i reduir el temps al mercat.
XP - Els LEDs G3 estan disponibles i dues versions diferents blanques i reals blaves: la línia Standard & S. XP - G3 Photo Red està disponible a la versió de la línia S. La versió estàndard blanca proporciona la millor - a la classe TM - 21 de la classe TM - 21 i estabilitat del color amb el pas del temps. Les versions de la línia S de blanc, blau reial i vermell proporcionen una eficiència millorada, millor - a la classe - Resistència al sofre i millor sistema - fiabilitat a través de cicles de commutació i tènue. Amb aquestes versions de línia S, Cree LED ofereix una tecnologia LED d’alt poder que s’optimitza tant per a aplicacions d’il·luminació general com d’horticultura on els sensors i la commutació són cada cop més habituals.
En aquest document, els termes White, Royal Blue i Photo Red denoten el White, Royal Blue o Photo Red XP - G3 LED sense tenir en compte les seves funcions de línia estàndard o S. Els termes estàndard i la línia S s’utilitzen quan sigui necessari per diferenciar el rendiment del LED XP - G3 del LED XP - G3 amb l’opció S Línia S.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Cree Led |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | SMD-2 |
| Color d’il·luminació: | Blanc fresc |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 5700 K |
| Flux luminós/flux radiant: | 122 lm |
| Índex de renderització del color - cri: | 90 |
| Angle de visualització: | 125 º |
| Si - reenviar corrent: | 350 mA |
| Vf - Tensió endavant: | 2.7 V |
| Qualificació de potència: | 1 W |
| Longitud: | 3.45 mm |
| Amplada: | 3.45 mm |
| Alçada: | 2,26 mm |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 85 C |
| Color de la lent: | Groga |
| Dimensions de la lent: | 3.06 mm |
| Forma de la lent: | Cúpula |
| Transparència de la lent: | Clar |
| Sèrie: | XLAMP XP - g3 |
| Embalatge: | Rodet |
| Embalatge: | Talla cinta |
| Embalatge: | Mousereel |
| Marca: | Cree Led |
| Mida del LED: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 1000 |
| Subcategoria: | Leds |
| Tipus: | LEDs d’alta potència |
| Pes unitari: | 0,003527 oz |
Etiquetes populars: XPGDWT - U1 - 0000-00FE2, Xina XPGDWT-U1-0000-00FE2 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







