
C503B - rcn - CW0Z0AA1
LED de color vermell leds de color vermell
Descripció
Els LED rodons ofereixen una sortida de llum superior per a una excel·lent llegibilitat a la llum del sol i al rendiment fiable. Proporcionen una sortida de llum extremadament estable durant llargs períodes de temps. Aquestes làmpades es fabriquen amb un - de grau epoxi avançat que ofereix una humitat superior i alta Humitat - Humitat - Rendiment de resistència en aplicacions de senyal i signe a l'aire lliure.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Cree Led |
| Categoria de productes: | LED de color únic |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LEDs vermells |
| Estil de muntatge: | A través del forat |
| Paquet / estoig: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 624 nm |
| Color d’il·luminació: | Vermell |
| Si - reenviar corrent: | 20 mA |
| Vf - Tensió endavant: | 2.1 V |
| Qualificació de potència: | 130 MW |
| Color de la lent: | Incòmode |
| Dimensions de la lent: | 5 mm |
| Forma de la lent: | Cúpula |
| Transparència de la lent: | Clar |
| Sèrie: | C503B - rcn |
| Embalatge: | Bony |
| Marca: | Cree Led |
| Alçada: | 8,8 mm |
| Mida del LED: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Longitud: | 5,8 mm |
| Intensitat lluminosa: | 5100 MCD |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 100 C |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Tipus de producte: | LED de color únic |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 500 |
| Subcategoria: | Leds |
| Tipus: | LED de color únic |
| Angle de visualització: | 30 º |
| Vr - Tensió inversa: | 5 V |
| Amplada: | 5,8 mm |
| Pes unitari: | 0,012900 oz |
Etiquetes populars: C503B - rcn - CW0Z0AA1, Xina C503B - RCN - CW0Z0AA1 Fabricants, proveïdors, fàbrica, fàbrica
Un parell de:C503B - bcn - cw0x0451
Següent:Xpebwt - l1-0000-00ee2
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







