
XTEAWT - e0-0000-000000KE1
Leds blancs blancs 6500 k min - cri xlamp xteawt
Descripció
Optimitzats per a aplicacions lumen direccionals, altes -, des de les retrofites interiors i exteriors fins a portàtils i de la làmpada, la XLAMP® XT - E ofereix un alt rendiment i una alta fiabilitat en la petjada XP/XT estàndard de la indústria. El LED XT - E ofereix els avantatges de la plataforma XT/XP - compacta i provada de 3,45 mm x 3,45 mm i un ecosistema establert - que permet als fabricants d’il·luminació simplificar el procés de disseny i curt temps per comercialitzar. El LED xt - E està disponible en blau reial i blanc. El LED XT - e White LED ofereix una opció d'alta eficàcia. En aquest document, el terme blanc denota el blanc XT - E sense tenir en compte la seva eficàcia. Els termes estàndard i alta eficàcia s’utilitzen quan sigui necessari per diferenciar el rendiment de l’alta eficàcia xt - e LED del LED XT - sense l’opció d’alta eficàcia.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Cree Led |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | 1414 (3535 mètrica) |
| Color d’il·luminació: | Blanc fresc |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 6500 K |
| Flux luminós/flux radiant: | 156 lm |
| Angle de visualització: | 115 º |
| Si - reenviar corrent: | 350 mA |
| Vf - Tensió endavant: | 2.77 V |
| Qualificació de potència: | 1 W |
| Longitud: | 3.45 mm |
| Amplada: | 3.45 mm |
| Alçada: | 2,36 mm |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 150 C |
| Color de la lent: | Groga |
| Dimensions de la lent: | 3.06 mm |
| Forma de la lent: | Cúpula |
| Transparència de la lent: | Difondre |
| Embalatge: | Rodet |
| Embalatge: | Talla cinta |
| Embalatge: | Mouserel |
| Marca: | Cree Led |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 1000 |
| Subcategoria: | Leds |
| Tipus: | LED de baixa potència |
Etiquetes populars: XTEAWT - e0 - 0000-000000KE1, Xina XTEAWT-E0-0000-000000KE1
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







