
L130-4090HA30000B1
Leds blancs White 4000 K 90-Cri, Luxeon 3030
Descripció
Luxeon 3030 He i Luxeon 3030 He Plus són paquets superiors d’alta eficàcia, de mitja potència construïts en el llegat de la línia de productes Luxeon 3030. Serveixen com a GO - per a solucions per a diverses aplicacions de dispositius interiors i exteriors que requereixen rendiment LM/W i μmol/J de primera vida i llarga vida. Luxeon 3030 He i Luxeon 3030, més adopten l'estructura de la paperera de quadrant dins de 3 SDCM, que permet 2 SDCM per Kitting. Futhermore, amb la darrera tecnologia de paisatge nocturn, Luxeon 3030 que va permetre solucions exteriors ambiental revolucionàries amb contingut blau per sota del 2%.
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Lumileds |
| Categoria de productes: | LED blancs |
| Rohs: | Detalls |
| Producte: | LED blancs |
| Estil de muntatge: | SMD/SMT |
| Paquet / estoig: | 3030 |
| Color d’il·luminació: | Blanc neutral |
| Longitud d’ona/temperatura del color: | 4000 K |
| Flux luminós/flux radiant: | 31,5 lm |
| Índex de renderització del color - cri: | 90 |
| Angle de visualització: | 110 º |
| Si - reenviar corrent: | 65 mA |
| Vf - Tensió endavant: | 2.8 V |
| Qualificació de potència: | 180 MW |
| Longitud: | 3 mm |
| Amplada: | 3 mm |
| Alçada: | 0,66 mm |
| Temperatura mínima de funcionament: | - 40 C |
| Temperatura màxima de funcionament: | + 105 C |
| Color de la lent: | Tenyit |
| Dimensions de la lent: | 2,6 mm x 2,6 mm |
| Forma de la lent: | Quadrat |
| Transparència de la lent: | Difondre |
| Sèrie: | Luxeon 3030 Ell Plus |
| Embalatge: | Rodet |
| Embalatge: | Talla cinta |
| Embalatge: | Mousereel |
| Marca: | Lumileds |
| Sensible a la humitat: | Sí |
| Tipus de producte: | LED blancs |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 5000 |
| Subcategoria: | Leds |
| Nom comercial: | Luxeon |
| Tipus: | LEDs d’alta potència |
Etiquetes populars: L130-4090HA30000B1, Xina L130-4090HA30000B1 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







