
C 13233_ Hb -2 x 2- m
Lents i conjunts LED Square 2x2 Area alta de la badia
Descripció
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Ledil |
| Categoria de productes: | Lents i conjunts LED |
| Rohs: | Detalls |
| Tipus de producte: | Lents LED |
| Tipus: | Lent |
| Per utilitzar -lo amb: | Cree XP-G, XT-E |
| Diàmetre: | 50 mm |
| Angle de visualització: | 25 º |
| Embalatge: | Safata |
| Marca: | Ledil |
| Color: | Clar |
| Alçada: | 8,5 mm |
| Longitud: | 50 mm |
| Forma: | Quadrat |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 160 |
| Subcategoria: | Il·luminació LED |
| Estil de finalització: | Cargol, passador, adhesiu |
| Amplada: | 50 mm |
| Pes unitari: | 0. 371153 oz |
Etiquetes populars: c 13233_ Hb -2 x 2- m, Xina C 13233_ Hb -2 x 2- M fabricants, proveïdors, fàbrica, fàbrica
Un parell de:CA12374_TINA2-RS
Següent:C 12419_ strada -2 x 2- a
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







