
F 14468_ Florence -1 r-z60
Lents i conjunts LED rectangle de lent
Descripció
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Fabricant: | Ledil |
| Categoria de productes: | Lents i conjunts LED |
| Rohs: | Detalls |
| Tipus de producte: | Lents LED |
| Tipus: | Lent |
| Per utilitzar -lo amb: | Aled, Cezos, Cree, Lumileds, Luminus, Nichia, Osram, Philips, Samsung, Seül |
| Angle de visualització: | 55 º a 121 º |
| Embalatge: | Safata |
| Marca: | Ledil |
| Color: | Clar |
| Alçada: | 7,55 mm |
| Longitud: | 286 mm |
| Forma: | Rectangle |
| Quantitat del paquet de fàbrica: | 15 |
| Subcategoria: | Il·luminació LED |
| Amplada: | 19,5 mm |
| Pes unitari: | 1.067813 unces |
Etiquetes populars: f 14468_ Florence -1 r-Z60, Xina F 14468_ Florence -1 R-Z60 Fabricants, proveïdors, fàbrica
Un parell de:C 13301_ strada -2 x 2- t3
Següent:No
Enviar la consulta
Potser també t'agrada







